Xov xwm
Tsev > Xov xwm > Ntsiab lus
Daim Ntawv Ceeb Toom: Kev Xa Ntawv Xa Mus Los Ua Kev Tshaj Tawm, Nyem Ntxiv Kawm.
- Dec 27, 2017 -

Nyob zoo Cov neeg muas zaub,

Vim peb qhov kev pabcuam "chinasepta .com" yog kho dua tshiab, yuav muaj ntxiv mus txog 20 hnub txij hnub 1, Jan., 2018, nws yuav muaj feem xyuam rau peb txais thiab xa ntawv.

Yog li ntawd peb yuav siv lwm tus neeg xa ntawv "alwsci.com" tuaj yeem tiv tauj koj, peb txhua tus muag yuav qhia cov ntaub ntawv no raws li.


Yog tias koj twb tiv tauj peb ntawm " alwsci.com " thov tsis lees paub tsab ntawv ceeb toom.

Yuav kom tsis txhob muaj kev tsis txaus siab, yog tias koj muaj lus nug los yog xaj kom nug thov koj muag ncaj qha:

Jennifer: jennifer@alwsci.com
Cici: cici@alwsci.com
Rumer: rumer@alwsci.com
Judge: juder @ alwsci. com
Rita: rita@alwsci.com
Emma: emma@alwsci.com
Jack: jack@alwsci.com
Diana: anne@alwsci.com
Cien: amy@alwsci.com
Donna: donna@alwsci.com
Daisy: daisy@alwsci.com
Jenny: jenny@alwsci.com
Kos rau: mark@alwsci.com
Tej zaum: may@alwsci.com
Jason: jason@alwsci.com

Peb thov txim txog qhov tsis yooj yim, tus thawj xa ntawv yuav rov qab los sai sai.
Ua tsaug txhua yam ntawm koj ib txwm txhawb peb.

ALWSCI Pab Neeg.